کتاب های ترجمه شده

در این صفحه می‌توانید به کتاب‌های الاهیاتی و دفاعیاتی که توسط مترجمین انجمن دفاعیات مسیحی عصا تهیه و گردآوری شده دسترسی پیدا کنید. برای خرید هر یک از کتاب‌ها از طریق دکمه و لینک موجود در پایین هر کتاب به فروشگاه عصا سر بزنید و کتاب مورد نظرتان را خریداری بفرمایید.

آیا قرآن کلام خداست؟

در آنچه پیش روی شماست اطلاعاتی راجع به بنیانگذار یا مؤسسین و رهبران هر گروه و همچنین مبدأ زمانی و مکانی شکل گیری بدعتها و مذاهب کسب خواهید کرد. در این صفحات بطور مقدماتی با پایه های فکری و تعاریف این گروه ها درباره خدا، عیسی مسیح، روح القدس، نجات و رستگاری، زندگی بعد از مرگ و مراسم و مناسک شان آشنا خواهید شد.

مذهب و بدعتها(۲)

در جهان امروز مسیحیان با بدعت ها و گروه های مذهبی بیشتری نسبت به گذشته روبرو هستند.اکنون بهتر از هر زمان دیگری می دانیم الگو و روش هایی که رسولان راستین و دیگر نویسندگان کلام خدا برای ما به یادگار گذاشته اند، بهترین نمونه برای روشنگری و پیروزی در این راه است. در این مجموعه با سری دوم از این بدعت ها و گروه های نو پا و معاصرتر آشنا می شوید.

مذهب و بدعتها (۱)

برای نقدِ قرآن، آنچه اهمیت دارد این است که بدون توجه به گفته های مفسران اسلامی امروز، به آغاز اسلام و اولین منابع قرآنی بازگردیم تا بتوان به سرنخ های مربوط به صحت و سقم شان دست یابیم. شاید بگویند از آنجـــا که قرآن، اثر مکتوبی نسبتاً تازه است و یا به قول مسلمانان همین ۱۴۰۰ سال پیش به منصه ظهور رسیده، نقد آن کار دشواری نیست.این کتاب نگاهی به ریشه ها می اندازد.

سی مقاله در باب مسیحیت

سی مقاله در باب مسیحیت. در این کتاب با مباحث علمی، فلسفی و تاریخی در دفاعیات ایمان مسیحی که نوشتهٔ الاهیات دانان معتبر مسیحیت دنیا می باشند روبرو خواهید شد. در این کتاب مدافعین ایمان مسیحی با ارائه ادلهٔ و تبیین های فلسفی و علمی علاوه بر پاسخگویی به نقدهای ایراد شده به مسیحیت، از ذاتِ قدرتمند، هوشمند، شخص وار، ضروری، لامکان، لازمان وغیرمادی خالق و ناظم جهان پرده بر می دارند.

انجمن دفاعیات مسیحی عصا

براي تكميل فرم نظرخواهى روى دكمه زير كليك كنيد. پيشاپيش از زمانى كه براى شركت در اين نظرخواهى صرف مى كنيد متشكريم.