کتاب های ترجمه شده

در این صفحه می‌توانید به کتاب‌های الاهیاتی و دفاعیاتی که توسط مترجمین انجمن دفاعیات مسیحی عصا تهیه و گردآوری شده دسترسی پیدا کنید. برای خرید هر یک از کتاب‌ها از طریق دکمه و لینک موجود در پایین هر کتاب به فروشگاه عصا سر بزنید و کتاب مورد نظرتان را خریداری بفرمایید.

آیا قرآن کلام خداست؟

در آنچه پیش روی شماست اطلاعاتی راجع به بنیانگذار یا مؤسسین و رهبران هر گروه و همچنین مبدأ زمانی و مکانی شکل گیری بدعتها و مذاهب کسب خواهید کرد. در این صفحات بطور مقدماتی با پایه های فکری و تعاریف این گروه ها درباره خدا، عیسی مسیح، روح القدس، نجات و رستگاری، زندگی بعد از مرگ و مراسم و مناسک شان آشنا خواهید شد.

مذهب و بدعتها(۲)

در جهان امروز مسیحیان با بدعت ها و گروه های مذهبی بیشتری نسبت به گذشته روبرو هستند.اکنون بهتر از هر زمان دیگری می دانیم الگو و روش هایی که رسولان راستین و دیگر نویسندگان کلام خدا برای ما به یادگار گذاشته اند، بهترین نمونه برای روشنگری و پیروزی در این راه است. در این مجموعه با سری دوم از این بدعت ها و گروه های نو پا و معاصرتر آشنا می شوید.

مذهب و بدعتها (۱)

برای نقدِ قرآن، آنچه اهمیت دارد این است که بدون توجه به گفته های مفسران اسلامی امروز، به آغاز اسلام و اولین منابع قرآنی بازگردیم تا بتوان به سرنخ های مربوط به صحت و سقم شان دست یابیم. شاید بگویند از آنجـــا که قرآن، اثر مکتوبی نسبتاً تازه است و یا به قول مسلمانان همین ۱۴۰۰ سال پیش به منصه ظهور رسیده، نقد آن کار دشواری نیست.این کتاب نگاهی به ریشه ها می اندازد.

سی مقاله در باب مسیحیت

سی مقاله در باب مسیحیت. در این کتاب با مباحث علمی، فلسفی و تاریخی در دفاعیات ایمان مسیحی که نوشتهٔ الاهیات دانان معتبر مسیحیت دنیا می باشند روبرو خواهید شد. در این کتاب مدافعین ایمان مسیحی با ارائه ادلهٔ و تبیین های فلسفی و علمی علاوه بر پاسخگویی به نقدهای ایراد شده به مسیحیت، از ذاتِ قدرتمند، هوشمند، شخص وار، ضروری، لامکان، لازمان وغیرمادی خالق و ناظم جهان پرده بر می دارند.

مکاشفه

مکاشفه گرچه یک کتاب هیجان انگیز است، با این وجود غالبا خوانندگان این کتاب به سختی قادرند به درک درستی از روایت های موجود در آن دست یابند.  این کتاب به زبان ساده نشان می دهد که در طی سالیان، مسیحیان چگونه مکاشفه را فهمیده و درک کرده اند . نگاهی به رویکردهای مختلف کتاب مکاشفه اجمالاً به روشن تر شدن موضوع تفسیر، اندکی کمک کرده و افق جدیدی را در فــهـم کتاب پیش روی خوانندگان می گشاید.

فرجام جهان

قریب به دو هزار سال است که درک وقایع زمان های آخر و بازگشت ثانوی عیسی مسیح، ذهن مردم را به خود مشغول کرده و این مهم همچنان امری شگفت انگیز باقی مانده است. مسیحیان گهگاه با عبارت هایی چون دوران هزارساله، مصیبت عظیم، عدد ۶۶۶ و دجال برخورد می کنند و سوالات اساسی شان همچنان و هنوز بی پاسخ مانده اند. این کتاب در پی معمای راز آلود زمانهای آخر به بررسی ۴ دیدگاه می پردازد.

ده فرمان مسیحیت مترقی

اجــازه ندهیــد مختصــر بــودن ایــن کتاب شــما را فریب دهــد. مایک کروگرنقــدی جــدی بــر ورشکســتگی فکــری و انحــراف الهیــات مســیحیت مترقــی نوشــته است. کلیساها، کشــیشها، دانشجویان، گروههای جوانان، مدارس و کالجهــای مســیحی به خوبی میتواننــد حکمت این کتاب کوچک مختصر اما ویرانگر را از آن خود کنند.

ده معضل بزرگ علمی

در این کتاب کوچک دهها مقاله از ادبیات علمی تخصصی نوشته شده توسط دانشمندان معتبر ذکر شده که در مجموع، چالشهای علمی قوی برای نظریه تکامل مدرن ایجاد میکنند. با این حال، مدافعان نئوداروینیسم معمولا ادعا میکنند که مخالفتهای علمی موجهی نسبت به دیدگاه آنها وجود ندارد و تنها انتقادهایی که باقی میماند مبتنی بر مذهب است. واضح است که این درست نیست. درواقع، تلاش برای برچسب دین زدن به هر گونه انتقادات از تکامل نئو داروینی، نوعًا ترفندی برای رد انتقادات علمی بدون پرداختن به آ نها است.

با ثبت نام در خبرنامه از جدیدترین اخبار انجمن عصا زودتر از دیگران با خبر شوید

انجمن دفاعیات مسیحی عصا

براي تكميل فرم نظرخواهى روى دكمه زير كليك كنيد. پيشاپيش از زمانى كه براى شركت در اين نظرخواهى صرف مى كنيد متشكريم.