خدمات انجمن

سمینارهای انجمن دفاعیات مسیحی عصا به طور معمول در دو قسمت پنج ساعته به مدت دو روز ارائه می‌شود. در قسمت نخست به دو سوال اول در باب وجود حقیقت و خدا می‌پردازیم و در انتها به سوالات مخاطبان پاسخ می‌دهیم. بخش دوم سمینار شامل مرور مختصری بر بخش نخست و بررسی امکان وقوع معجزه و اعتبار تاریخی عهد جدید می‌شود و در آخر به پرسش مخاطبان می‌پردازیم.در شرایط خاص بنا به درخواست شما می‌توان کل سمینار را در یک روز ارائه داد.

مدرسه دفاعیات

سمینارهای آموزشی آنلاین

سمینار حضوری در کلیساها

عناوین سمینارهای انجمن دفاعیات مسیحی عصا

در سمینارهای خود به چهار پرسش اساسی پاسخ می‌دهیم تا به چرایی مسیحیت به عنوان معقول‌ترین جهان‌بینی پی ببریم:

آیا حقیقت وجود دارد؟

اگر حقیقت نسبی باشد یا تنها برای شما صادق باشد نه مسیحیت و نه هیچ جهان‌بینی دیگری (حتی خداناباوری) نمی‌تواند درست باشد. این بخش از سمینار به شما نشان می‌دهد که چرا حقیقت مطلق و قابل شناخت است. همچنین به شما می‌آموزد که چگونه هر ادعای دیگری را در باب حقیقت با ابزار منطق رد کنید.

آیا خدا وجود دارد؟

هیچ کلامی از خدا نمی‌تواند وجود داشته باشد مگر اینکه خدا وجود داشته باشد. در این بخش از سمینار سه ادله محکم(دو برهان علمی و یک برهان فلسفی) برای اثبات وجود خدا را خواهید شناخت که با استفاده از آنها قادر خواهید شد بدون هیچ ارجاعی به کتاب‌مقدس وجود خدا را اثبات کرده بر هر ادعای غیری خط بطلان بکشید.

آیا معجزه امکان‌پذیر است؟

اگر معجزه چنانکه اکثر اساتید دانشگاهی باور دارند رخ نمی‌دهد، مسیحیت چیزی جز مشتی چرندیات نیست. این بخش از سمینار به شما نشان می‌دهد که نه تنها معجزه امکان‌پذیر است بلکه بزرگ‌ترین معجزه پیشتر رخ داده و ما با شواهد کاملاً علمی قادر به اثبات آن هستیم.

آیا عهد جدید حقیقت دارد؟

عهد جدید ادعایی جز وجود حقیقت، وجود خدا و وقوع معجزات ندارد. در این بخش از سمینار پس از مشخص کردن حقایق مذکور با پنج دلیل اصلی برای اثبات اعتبار تاریخی عهد جدید و کفاره و قیام عیسی مسیح آشنا خواهید شد. به علاوه با اثبات اعتبار تاریخی عهد جدید به صحت عهد عتیق نیز پی خواهیم برد.

به منظور دعوت از سخنرانان انجمن دفاعیات مسیحی عصا، جهت ارائه دوره‌های درون کلیسایی، سمینارها، اردوهای تابستانی مسیحی و غیره، لطفاً درخواست خود را با ذکر عنوان خدمت مورد نظر از طریق فرم زیر ارسال بفرمائید.

تماس با ما
سبد خرید

انجمن دفاعیات مسیحی عصا

براي تكميل فرم نظرخواهى روى دكمه زير كليك كنيد. پيشاپيش از زمانى كه براى شركت در اين نظرخواهى صرف مى كنيد متشكريم.